Müşteri Hizmetleri;

0 (224) 451 39 19

Bize Yazın;

destek@bursadunyanakliyat.com

Hemen Teklif Al!
0 (553) 925 06 16

Balıkesir Evden Eve Nakliyat

Günümüzde nakliyat konusunda oldukça gelişmiş uygulamalar vardır. Bu uygulamalardan biri olan sigorta taşınmak isteyenler için oldukça yararlı bir imkandır. Firma olarak da sizlere bu konuda gerekli olan bütün hizmeti sunmaktayız. Her zaman sektörde öncü olan firmamız konusunda uzman personelleri ile siz müşterilerimize hizmet vererek taşınma işlemlerinde sorunsuz bir hizmet almanızı sağlamaktayız. Sigorta konusunda da gerekli olan bütün yetkilere sahip olan firmamız eşyalarınızın sigortalanması için gerekli çalışmaları gerçekleştirmektedir. Balıkesir evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda bizlerle iletişime geçerek nakliye hizmeti alabilirsiniz. Dilerseniz eşyalarınızı da sigortalatabilirsiniz.

Balıkesir Evden Eve Nakliyat hizmetinden yararlandığınızda eşyalarınızı sigortalatabilirsiniz. Sizler için verdiğimiz hizmette eşyalarınıza zarar gelmemesi için bütün önlemleri almaktayız. Bu önlemleriniz eşyalarınızı paketlemeden yeni evinize yerleştirene kadar sürmektedir. Tabi ki çeşitli nedenler de bizim kontrolümüzde olmadan gelişebilmektedir. Bu durum özellikle eşyaların seyir halindeyken istenmeyen bir kaza ile karşılaşması ile ortaya çıkabilmektedir. Yaşanılan böyle bir durumda ise tarafların sorun yaşamaması için sigorta hizmeti verilmektedir. Sigorta hizmetinden yararlanmak istediğinizde sigortaca yetkili kişiler öncelikle eşyalarınızı inceleyerek bir ekspertiz raporu tutmaktadır. Bu raporda eşyalarınızın neler olduğu tespit edilmektedir. Daha sonra ise eşyalarınıza bir değer verilmektedir. Verilen değer ise olumsuz bir durumla karşı karşıya kalındığında sizlere ödenecek olan tutardır. Bu sayede kendinizi belirli bir seviyede güvence altına almaktasınız.

Sigorta sayesinde eğer eşyalarınıza taşıma esnasında veya sevk esnasında herhangi bir zarar gelirse gerekli tutanakları tutarak sigortanın zararı karşılaması istenilmektedir. Balıkesir evden eve nakliyat hizmetimizde sigortadan yararlanarak sizlerde eşyalarınızın güvencesini maksimuma çıkarabilirsiniz. Sigorta ücretleri oldukça uygun olmaktadır. Her zaman alınması mümkün olmayan eşyalarınızın her türlü durumda size olumsuz etki etmemesi için sigorta hizmetinden yararlanmanız oldukça doğru bir karar olacaktır. Sigorta hizmeti ile nakliye hizmeti aldığınız firmalarında gerekli yetkilere sahip olduğunu incelemeniz çok önemlidir. Bu konuda firmamız gerekli kurumlarca verilen bütün taşıma yetkilerine sahiptir. Yetki belgelerimiz halka açık halde sunulmaktadır. Şeffaf kurumsal yapımız sayesinde müşterilerimiz ile her zaman açık bir iletişim halinde taşıma çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0 (553) 925 06 16