Müşteri Hizmetleri;

0 (224) 451 39 19

Bize Yazın;

destek@bursadunyanakliyat.com

Hemen Teklif Al!
0 (553) 925 06 16

Bilecik Evden Eve Nakliyat

Bilecik’te yaşıyorsanız ve farklı noktalara taşınacaksanız firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Sizler için verdiğimiz hizmetlerimizde sorunsuz bir şekilde Bilecik evden ene nakliyat hizmetinin gerçekleşmesini sağlamaktayız. Taşıma işlemlerinde ise yaşanılacak olan sorunları minimum seviyede olmasını sağlamak için bütün önlemleri almaktayız. Bu konuda özellikle paketleme çalışmaları oldukça önemlidir. Taşınma işlemlerinde en önemli aşamalardan ve belki de en çok zaman harcanan bölüm paketlemedir. Ambalaj ve paketleme çalışmalarını gerçekleştirirken bazı püf noktalara dikkat etmek eşyalarınızın maksimum şekilde korunmasını sağlamaktadır. Paketlemede yapılan yanlışlar ise özellikle nakliye sırasında oluşabilecek hasarları daha da çok artırmaktadır. Bu nedenle her zaman paketlemeye önem verilmelidir.

Bilecik Evden Eve Nakliyat işlemlerinde paketleme çalışmalarında özellikle elektronik eşyalara özen gösterilmelidir. Bunun nedeni ise bu eşyaların hassas olduklarından dolayı çabuk zarar görebilmeleridir. Elektronik eşyaların paketleme işlemleri gerçekleştirilirken eğer varsa orijinal kutuları kullanılmalıdır. Bu eşyaların üreticileri de nakliye ile müşterilerine ürünleri ilettikleri için köpükler ile koruma altına alarak sevk etmektedir. Eğer bu kurular ve köpüler duruyorsa bu korumaları kullanmak en doğru hareket olacaktır. Buradaki yüksek koruma sağlayan köpülerde eşyaya uygun olduğu için sorunsuz bir şekilde kutulama işlemi gerçekleşecektir. Eğer kutu yoksa yapmanız gereken hava kabarcıklı naylon, strafor ve boyutu uygun koli ile bu işi sorunsuz yapabilirsiniz. Yapmanız gereken naylonla televizyonu sarmak. Straforu ise televizyonun ön ve arka kısımlarına yerleştirmek. Bu işlemi yaptıktan sonra parçaların oynamaması için bantla sabitlemek. Daha sonrasında ise koli ile çevreleyip koli bantları ile iyi bir şekilde bantlamaktır.

Yapacağınız bu çalışmayı her türlü elektronik eşyanızda gerçekleştirebilirsiniz. Aynı durum kırılabilir eşyalarınız içinde yapılabilmektedir. Mutfak gereçleri oldukça hassastır. Özellikle tabak gibi ürünlerin kırılma olasılıkları çok yüksek olmaktadır. Bu gibi durumlarda yine bir kutu içerisine hava kabarcıklı naylon ile tabak veya bardakların birbirlerine değmeyecek şekilde sarılması gerekir. Burada bütün eşyalar korunmakta ve hareket etseler dahi aralarda bulunan naylon nedeni ile birbirlerine çarparak kırılma olasılığı minimize edilmektedir. Bilecik Evden Eve Nakliyat ihtiyaçlarınızda bu noktalara dikkat ederek sorunsuz bir şekilde nakliyenin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0 (553) 925 06 16