Müşteri Hizmetleri;

0532 729 5235

Bize Yazın;

destek@niltasnakliyat.com

Hemen Teklif Al!
0 (532) 729 5235

Gümrükleme Hizmeti

Ülkemizde alışveriş ağı geliştikçe ithalat ve ihracat işlemleri de gelişmektedir. Buna karşılık olarak da gümrükleme hizmeti ihtiyacı oldukça artmaktadır. Bu talebe doğru bir şekilde cevap veren firmamız sizlere gümrükleme konusunda hizmet vermektedir. Lojistik alanında profesyonel ekipleri ve son model araçları ile hizmet veren firmamız, gümrüklerden gelen mallarınızı veya gümrüğe gidecek olan mallarınızı teslimat için gerekli işlemleri yapmaktadır. Yapılan çalışmalarda her türlü titizlik gösterilerek taşınacak olan malzemelerin güvenliği sağlanmaktadır. Gerekli prosedürlere sadık kalınarak yapılan bu hizmet sayesinde artık sorunsuz bir şekilde nakliye işlemlerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Gümrüklerle ilgili olan alışverişlerin sağlanması oldukça ciddi bir konudur. Ülkelerin kendi yasalarına göre düzenlenen kurallara sadık kalınarak yapılması gereken gümrükleme işlemleri büyük bir titizlikle incelenmektedir. Bu konuda firmamız gümrükleme hizmeti vermek için gerekli olan bütün yetkilere sahiptir. Deneyimli personellerimiz ile verdiğimiz bu hizmetimizde sizlerin ihtiyaçlarına tam olarak karşılık vermek için bütün ekipmanları bünyemizde barındırmaktayız. Malzemeleriniz ihracat için gideceğinde tam saatinde alarak tam saatinde gümrükleme için ulaştırılması gereken yere malzemeleriniz götürülmektedir. Aynı şekilde gümrüklerden ithalatla gelen malzemelerinizde gerekli prosedürlere uygun bir şekilde sizlere iletilmektedir. Bu konuda çalışan özel personellerimiz sayesinde her türlü ağırlıkta ve hacimde malzemeleriniz sizlere iletilmektedir.

Bu tarz konularda alacağınız nakliye hizmetlerinde dikkatli ve seçici olmanızda yarar vardır. İthalat ve ihracat işlemlerinde konu olan malzemeler değerli olduğu için güvenlikli bir şekilde taşınmaları çok önemlidir. Bu konuda özellikle sigortalı taşımacılık adına hizmet veren firmaları tercih etmeniz sizin açınızdan daha sağlıklı olacaktır. Firmamız sizlere gümrükleme hizmeti konusunda her türlü desteği vererek malzemelerin sorunsuz bir şekilde güven içerisinde taşınmasını sağlamaktadır. Nakliye alanında günümüzde profesyonel ve kurumsal hizmete oldukça çok ihtiyaç vardır. Bu ihtiyaca firma olarak bizler cevap vermekteyiz. Uzun yıllar bu konuda kazandığımız tecrübe ve deneyim ile sizlere her zaman en kaliteli hizmeti vermek için gerekli olan bütün çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Personellerimiz sizlere her konuda yardımcı olacaktır. Sizlerde sorunsuz bir şekilde hizmet almak ve ithalat ihracat işlemlerinizde nakliye ihtiyacınızın karşılanmasını sağlamak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0 (532) 729 5235