Müşteri Hizmetleri;

0532 729 5235

Bize Yazın;

destek@niltasnakliyat.com

Hemen Teklif Al!
0 (532) 729 5235

İnegöl Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınızı yeni evinize götürmek için her zaman nakliye firmaları ile çalışmanız bir çok açıdan önemlidir. Bireysel olarak da taşınma periyodunu yönetebilirsiniz. Ancak bu çalışmada çok yorulacak ve bir çok risk alacaksınız. Bunun yerine İnegöl evden eve nakliyat gibi firmalar ile çalışarak rahat bir şekilde taşınama işlemlerinin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Firma olarak sizlere nakliye alanında bir çok hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz bu hizmetler sayesinde eşyalarınızın taşınmasında her türlü desteği vermekteyiz. Ekiplerimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Farklı kategoride hizmetler vererek sorunsuz bir şekilde yeni evinize yerleşmeniz sağlanmaktadır.

İnegöl Evden Eve Nakliyat hizmetimizde öncelikle sizlere paketleme ve ambalajlama hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın paketlenmesi ile uğraşmanıza gerek kalmamaktadır. Konusunda uzman ekiplerimiz öncelikle eşyalarınızı kategorize etmektedir. Daha sonra ise en uygun paketleme seçeneklerini kullanarak eşyalarınızın güven içerisinde naklini sağlamaktadır. Paketleme konusunda verilen hizmetin yanı sıra temizleme hizmeti de verilmektedir. Temizleme hizmetimizde ise paketlere yerleştirilen eşyalarınızın öncelikle tozu alınır ve yeni evinize temiz bir şekilde yerleştirilmesi sağlanır. Paketleme işlemleri bittikten sonra sıra eşyalarınızı nakliye aracına yüklemededir. Nakliye aracına yükleme işlemlerinde eşyalarınızın zarar görmemesi için her türlü önlem alınmaktadır. Özellikle yüksek katlarda oturan müşterilerimiz için asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetimiz sayesinde dışarıdan kurulan asansör ile evinizdeki eşyalar kolay bir şekilde nakliye araçlarına yüklenmektedir.

Yaptığımız bu hizmetler sonrasında yeni evinize eşyalarınız nakliye araçlarımız ile sevk edilmektedir. Yeni evinize eşyaları da nakliyede sizlere yardımcı olan personellerimiz taşımaktadır. İstediğiniz eşyalar istediğiniz yerlere yerleştirilmektedir. Aynı zamanda montaj ve demontaj hizmeti de veren firmamız yeni evinize gelindiğinde eşyalarınızın montajını da yapmaktadır. Bütün bu hizmetlerin yanı sıra İnegöl evden eve nakliyat olarak ayrıca sigorta hizmeti de vermekteyiz. Sigorta hizmeti sayesinde taşıma esnasında eşyalarınızın başına gelebilecek olumsuzlukların karşılanması için bir güvence alabilirsiniz. Profesyonel bir firmadan nakliye hizmeti aldığınızda bu hizmetleri alarak hiç yorulmadan evinizin taşınmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede artık taşınmak sizin için bir sorun olmaktan çıkacaktır. Kaliteli hizmetimizden yararlanmak için bizleri aramanız ve hizmet talebinde bulunmanız yeterlidir.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0 (532) 729 5235