Müşteri Hizmetleri;

0 (224) 451 39 19

Bize Yazın;

destek@bursadunyanakliyat.com

Hemen Teklif Al!
0 (553) 925 06 16

Marmara Evden Eve Nakliyat

İnsanlar çeşitli nedenlerden dolayı taşınma ihtiyacı duyabilmektedir. Gerçekleştirecekleri nakliye işlemleri ile eşyalarını taşıyabilmektedirler. Tabi ki bu taşınma işleminde bir çok paketleme, taşıma gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle de oldukça yorucu bir serüven olabilmektedir. Ancak Marmara Evden Eve nakliyat hizmetleri sayesinde bu sorunu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Yapmanız gereken bizlerden hizmet talebinde bulunmanızdır. Ekiplerimiz bu konuda sizlere bir çok hizmet sunacaktır. Nakliye konusunda farklı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu hizmetlerin hepsi nakliye işleminin daha pratik ve güvende olması için gerçekleştirilmektedir. Çeşitli ihtiyaçlarınıza karşı çözümleri firmamızda bulabilirsiniz.

Marmara Evden Eve Nakliyat hizmetimizde ambalajlama ve paketleme hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetimiz sayesinde evinize bulunan bütün eşyaların tarafımızca paketlenmesini sağlayabilirsiniz. Paketleme hizmetimizde kullanılan araç ve gereçlerle bütün eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi için gerekli işlemleri yapılmaktadır. Beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız, elektronik eşyalarınız zarar görmeyeceği şekilde paketlenmektedir. Aynı zamanda montaj demontaj hizmeti de verilmektedir. Bu hizmetimiz sayesinde mobilyalarınızın demontaj şekline getirilmesi tarafımızca sağlanmaktadır. Bu işlem sayesinde eşyalarınız daha kolay taşınmakta ve en önemlisi hasar alma olasılığı büyük oranda düşürülmektedir. Bu hizmetlerimizin yanı sıra sizlere asansörlü nakliyat hizmeti de vermekteyiz. Bu hizmetimizden yüksek katta oturanlar veya yüksek katta bir eve taşınacak olanlar yararlanabilirler.

Asansörlü nakliyat işlemlerinde evinizin en büyük penceresinden asansör kurularak eşyalarınızın asansör ile taşınması sağlanmaktadır. Sizlere sunduğumuz bu hizmet ile eşyalarınızın taşınma esnasında alacağı zararlar ortadan kaldırılmaktadır. Marmara Evden Eve Nakliyat olarak sunduğumuz bu hizmet ile apartman boşluklarında eşyalarınızın indirilmesinde oluşan problemler artık söz konusu olmayacaktır. Asansörler ile hızlı ve güvenli bir şekilde taşıma işlemleri gerçekleşecektir. Ekiplerimiz aynı zamanda eşyalarınızı yeni evinize de çıkararak istediğiniz yere yerleşmesini sağlamaktadır. Demontaj edilen mobilyalarınız tekrardan montajlanmaktadır. Bütün bu hizmetlerimizin yanı sıra sigorta hizmeti de verilmektedir. Sigorta hizmeti sayesinde eşyalarınızı güvence altına alabilirsiniz. Sigortanın eşyalarınıza verdiği değer ile eğer eşyalarınıza bir zarar gelirse sigorta zararınızı karşılamaktadır. Böylelikle sorunsuz bir taşınma işleminin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Bu hizmetlerden yararlanmak için firmamızı aramanız yeterlidir.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0 (553) 925 06 16