Müşteri Hizmetleri;

0 (224) 451 39 19

Bize Yazın;

destek@bursadunyanakliyat.com

Hemen Teklif Al!
0 (553) 925 06 16

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı bir evde veya iş yerinde bulunan bir kısım eşyaların taşınma işlemidir. Çeşitli nedenlerden dolayı farklı bir noktaya taşıma ihtiyacı doğabilmektedir. Şehir içi veya şehir dışı taşıma ihtiyaçlarınızda konusunda uzman kişilerle çalışmanız çok önemlidir. Taşınacak olan eşyalarınıza herhangi bir zararın gelmemesi için yapmanız gereken konusunda uzman ve gerekli yetki belgelerine sahip firmalarla iletişime geçmektir. Firmamız uzun yıllardır bu konuda müşterilerine kurumsal bir hizmet sunmaktır. Müşterilerimizin eşyalarını büyük bir özenle taşınması için gerekli olan bütün ekipmanlar, araçlar ve personeller bünyemizde sizlere sunulmaktadır. Kaliteli ve sorunsuz bir şekilde bizden hizmet alarak sizlerde parça eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Parça eşya taşımacılığı genel olarak yazlığa götürülmek üzere hazırlanan eşyalar, öğrencilerin taşınması gereken eşyalar, çeyizler, koltuk takımları gibi hacim olarak büyük, binek araçlarla taşınamayacak eşyalardır. Bu tarz eşyalar için nakliye hizmeti alınarak sorunsuz bir şekilde istenilen yere iletilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca boyut olarak bir nakliye aracını tam olarak doldurmadığı için fiyat bakımında da ekonomik olmaktadır. Eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınması içinde paketleme işlemlerinin doğru bir şekilde yapılması da gereklidir. Bu konuda firmamızdan destek alabilirsiniz. Personellerimiz eşyalarınızın güvenli bir şekilde nakledilmesi için gerekli olan paketleme çalışmalarını büyük bir özenle yapacaktır. Yapılan paketlemeler sayesinde zorlu yol şartlarında dahi eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemektedir.

Firma olarak sizlere verdiğimiz bu hizmette her türlü yetkiye sahibiz. Kurumsal olarak taşımacılık sektöründe çalışmak için gerekli kurumlardan gerekli yetkilere sahip olan firmamız sayesinde güvenli bir şekilde taşımacılık işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Eşyalarınızı evinizden aldıktan sonra girmesi gereken yere güven içerisinde götürüp yeni yere yerleştirmekteyiz. Sizler aldığınız hizmet sayesinde hiçbir noktada efor sarf etmeden eşyalarınızın taşınmasını sağlamaktasınız. Parça eşya taşımacılığı konusunda uzman olan firmamız sayesinde artık eşyalarınızın güven içerisinde taşınması yapılabilmektedir. Konusunda uzman olan ekiplerimizden hizmet alma için bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. Personellerimiz sizlere her türlü konuda bilgi vererek gerekli olan işlemlerin başlatılması ve sizlerin istediği zaman taşıma işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayacaktır

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0 (553) 925 06 16