Müşteri Hizmetleri;

0 (224) 451 39 19

Bize Yazın;

destek@bursadunyanakliyat.com

Hemen Teklif Al!
0 (553) 925 06 16

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Yeni bir eve taşınacaksanız eşyalarınızı sistemli bir şekilde toplamanız ve paketlemeniz taşınma işlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için oldukça önemlidir. Şehriler arası evden eve nakliyat işlerini gerçekleştirmek için yapacağınız paketlemelerde kıyafetlerde önemli yer tutmaktadır. Sizlere vereceğimiz tavsiyeler ile kıyafetlerinizi pratik bir şekilde paketleyebilecek ve yeni evinizde sorunsuz bir şekilde tekrardan yerleştirmenizi sağlayacaksınız. Bu sayede taşınma işlerinde yaşadığınız streste minimuma inecek belki de keyifli bir hal alacaktır. Kıyafetlerinizi paketlemeden önce ihtiyacınız olan kutu ve bavulları tespit etmeniz yararınıza olacaktır. Sahip olduğunuz bavulları kullandıktan sonra geri kalanları kolilere yerleştirebilirsiniz. Taşınmak için yeni bir bavul almaya hiç ihtiyaç yok.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat işlemlerinde kıyafetlerinizi sistemli bir şekilde paketlemek için öncelikle kategoriye ayırmanızda fayda var. Yazlık, kışlık, montlar, ayakkabılar, pantolonlar, gömlekler, çoraplar gibi büyük ve küçük boyutta olanları ayırmanız doğru bir karar olacaktır. Daha sonrasında ise öncelikle sahip olduğunuz bavulları kullanmalısınız. Bavullarınıza eşyalarınızı katlayarak yerleştirmelisiniz. Dağınık bir şekilde yerleştirirseniz bavulunuz olduğundan daha az kıyafet alacaktır. Bütün bavullarınızı doldurduktan sonra kutulara geçebilirsiniz. Tavsiyemiz ayakkabılarınızı kutulara koymanızdır. Çünkü bavullarda hem çok yer kaplar hem de sıkıştığından dolayı ezilme olasılığı yüksektir. Ayakkabılarınızı da kutulara yerleştirirken koruma altına almanız oldukça faydalı olacaktır. Bunun için hava kabarcıklı naylonlar size yeterli olacaktır.

Kutulara yerleştireceğiniz eşyalarınızı rahatlıkla katlayarak koyabilirsiniz. Burada kutuları çok büyük seçmemenizde de fayda var. Bu hem taşıma için hem de büyük olan kutulara daha fazla eşya konulacağı için kutunun bozulma ve eşyalarınızın düşmesi büyük olasılık olacaktır. Bunu yerine orta boy kutular ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat işlemleri başlamadan önce gerçekleştireceğiniz bu paketleme ile bütün kıyafetlerinizi sistemli bir şekilde yerleştirme imkanı da bulursunuz. Kutuların üzerine içeriğinde nelerin bulunduğunu yazmakta oldukça önemlidir. Bunu yazdığınızda yeni evinize gittiğinizde hangi eşyanızın hangi kutuda olduğunu bilmeniz yerleşmede oldukça çok işinize yarayacaktır. Taşınma öncesinde göstereceğiniz özen taşınma sonrasında daha rahat ve sorunsuz yerleşim sağlanması için önemlidir. Bu nedenle tavsiyelerimize uyarak taşınmanızda oluşabilecek sorunların önüne geçebilirsiniz.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0 (553) 925 06 16